
(64022) Плиткоріз монорейковий 1200 мм в Industry HAISSER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення / обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення / обмін 14 днів |
| Глибина різу | 16 мм |
| Довжина різу | 1200 мм |
| Додатково | - у 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників |
| Призначення | Для різання всіх видів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6914466083252 |
- Ціна: 8 800 ₴

