
(64034) Плиткоріз монорейковий 700 мм (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 150 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Глибина різу | 15 мм |
| Довжина діаганального різання | 490мм |
| Довжина різу | 700 мм |
| Довжина, мм | 950 |
| Додатково | - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна товщина плитки | 15 мм |
| Призначення | Для різання всіх різновидів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х5х2 мм із титановим покриттям. |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 2000963307299 |
- Ціна: 4 530 ₴

