
(64007) Плиткоріз - ТС-03, 600 мм (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 3.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 105 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Глибина різу | 10 мм |
| Довжина діаганального різання | 420 мм |
| Довжина: | 600 мм м |
| Довжина різу | 600 мм |
| Довжина, мм | 800 |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна товщина плитки | 8 мм |
| Призначення | Для керамічної та кахельної плитки |
| Різальний елемент | 15х6х1.5 мм |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 170 |
| Штрих код | 6914466640073 |
- Ціна: 1 300 ₴

