
(26052) Правило-трапеція 200см з ребром жорсткості шир. 95мм СТАЛЬ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Размеры | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 18 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 2000 мм |
| Довжина, мм | 2 000 |
| Додатково | Ребро жорсткостіПоглиблення на задній частиніБічні захисні накладки із пластику |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Тип інструмента | Правило-трапеція |
| Ширина, мм | 95 мм |
| Штрих код | 6914466885368 |
- Ціна: 1 032 ₴

