
(41109) Болторіз 24" 600мм СТАЛЬ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Размеры | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 32 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина діаганального різання | 600 мм |
| Довжина, мм | 630 |
| Додатково | діаметр різу - до 8 мм |
| Країна походження | Китай |
| Максимальний діаметр різання | 8-10 мм |
| Матеріал головки насоса | вуглецева інструментальна сталь T8A |
| Матеріал ручки | Прогумована ручка |
| Матеріал інструмента | Сталь |
| Тип | Болторіз |
| Тип біти | болторізи |
| Ширина, мм | 155 |
| Штрих код | 6914466411093 |
- Ціна: 1 094 ₴

