
Шланг вмоктуючий — 50 мм, 25 м, ПВХ (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуум тиск | 4 мН2О |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина шлангу | 25 м м |
| Діаметр | 50 мм (2 дюйми) м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Радіус вигину | 80 мм |
| Робочий тиск | 3 бари атм |
| Температурний режим | -5°C / +60°C |
| Тип | Всмоктуючий |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Штрих код | 4820045666766 |
- Ціна: 3 359 ₴

