
Круг алмазний Corona (1A1R) - 180x25,4 Hard ceramics (DISTAR)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8.5 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 180 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Тверда кераміка, керамограніт, мармур |
| Товщина кола | 1.4 |
| Умови роботи | З охолодженням |
| Штрих код | 4826223911468 |
| Тип обладнання | Плиткоріз, верстат для різання каменю та плитки |
- Ціна: 1 043 ₴

