
Плед класичний 200х220см "Айворі" WFB-4400IV (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Довжина | 220 см |
| Колір | Айворі |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Плед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 220 см |
| Ширина, мм | 200 см |
| густина | 240 г/м2 |
- Ціна: 1 025 ₴

