
Драбина шарнірна комбінована - LC5416B (4x4) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Размеры | |
| Вага | 15.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 440 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 119 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 4 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 4820099998448 |
- Ціна: 5 151 ₴

