
Дриль-шурупокрут (електро) - DSR 550-2 VR (550Вт) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Додатково | прогумована рукоятка;швидкознімний патрон;підсвічування робочої зони;двошвидкісний редуктор;кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут;швидкознімний патрон;універсальна біта;бітоутримувач; |
| Напруга | 220 В |
| Наявність підсвічування | Да |
| Штрих код | 6902020055005 |
- Ціна: 1 930 ₴

