
Дриль ударний - УД 950 РР NEW (950Вт) (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Дриль ударний- Рукоятка- Обмежувач глибини- Ключ- Інструкція з експлуатації- Гарантійний талон |
| Кількість оборотів | 0 - 3100 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр свердління бетону | 16 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 14 мм |
| Напруга | 220 В |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Патрон | Ключовий мм |
| Потужність | 950 Вт |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6902015075001 |
- Ціна: 1 655 ₴

