
Електроточило - BG1545 (450Вт, 150мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Зернистість | 36/60 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Потужність, Вт | 450 Вт |
| Розмір кола | 150 х 12,7 мм |
| Тип верстата | Точильний |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018154505 |
- Ціна: 1 749 ₴

