
Електроточило - BG2055 (550Вт, 200мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг кг |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Зернистість | 36/60 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Розмір кола | 200 х 16 мм |
| Тип верстата | Точильний |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018205504 |
- Ціна: 2 788 ₴

